پایان نامه,کارشناسی, کارشناسی ارشد, دکتری, PHD, تز ارشد, تز دکتری, پروپوزال ,دانلود رایگان, مشاوره, مقاله ، کنفرانس، ISI ، journal , تحقیق, پیاده سازی, پایان نامه, دفاع, فوری, دانلود, سمینار , کارشناسی ارشد , پروپوزال, تحقیق , پایان نامه, آماده , رایگان,

سوالات متداول

دانلود سریع و راحت تمامی مقالات و منابع مورد نیاز شما

با TopNumber جدیدترین مقالات علمی را از دست نخواهید داد ...

​http://www.topnumber.ir

تاپ نامبر چیست؟

احتمالا بهتر از ما می‌دانید که چندی است، دسترسی دانشگاه‌ها به پایگا‌ه‌‌های اطلاعات علمی محدود شده و دانشجویان برای یافتن مقالات مورد نیاز خود با مشکلاتی مواجه‌‌اند. از آن‌جا که خودمان هم دانشجو هستیم و معنی این مشکل را به‌خوبی درک می‌کنیم، تیم تاپ نامبر را تشکیل دادیم و قرار گذاشتیم تا رفع کامل مشکل فعال بمانیم. حالا دیگر مدت زیادی است که در کنار دانشجویان بوده‌ایم و هزاران مقاله را برایشان تامین نموده‌‌ایم. ساده بگوییم تاپ نامبر را برای ارائه خدمات به جامعه علمی ایران ساختیم و امیدواریم به کمک شما بتوانیم در این راه موفق باشیم.

 

کتابخانه تاپ نامبر دسترسی به مقالات چه پایگاه‌هایی را پوشش می‌دهد؟

در حال حاضر دسترسی به بیشتر مقالات پایگاه‌های ScienceDirect ،Wiley ،Springer ،IEEE و Emerald فراهم شده است. تعداد دیگری از پایگاه‌ها نیز تا حدودی تحت پوشش قرار گرفته است، لذا شما می توانید لینک مقاله‌های پایگاه‌های دل‌خواه را در سایت وارد نمایید، در صورت دسترسی به شما اجازه دانلود داده خواهد شد.

 

آیا از طریق کتابخانه تاپ نامبر می‌توان علاوه‌بر مقالات به کتاب‌ها نیز دسترسی پیدا کرد؟

باید با افتخار به استحضار تمامی کاربران تاپ نامبر برسانیم که نسخه‌ی جدید تاپ نامبر، کتاب‌های الکترونیکی را نیز تحت پوشش قرار می‌دهد. هرچند این امکان درحال حال حاضر هنوز فعال نشده است، اما به محض تهیه‌ی راهنما و مطالب مربوط به این بخش، سرویس جستجو دانلود کتاب‌های الکترونیکی در اختیار دانشجویان، اساتید و محققان قرار خواهد گرفت.

 

مقالات مورد نیازم را در کجا می‌توانم جستجو کنم؟

بهترین راهکاری که تیم مدیریت و توسعه‌ی تاپ نامبر برای کاربران درنظر گرفته است، انتخاب پایگاه مورد نظر و جستجوی آنلاین مقالات، در نوار جستجوی اصلی سایت می‌باشد. این نوار به‌گونه‌ای طراحی شده است، که دانشجویان و محققین بتوانند بدون مراجعه به سایت‌های مختلف در ۴ پایگاه علمی اصلی که بسیار معتبر و پرکاربردند، مقالات را جستجو کرده، از لیست نتایج اقدام به دانلود آن نمایند. برای دانلود مقالات از طریق سرویس جستجوی مقاله، کافی است کلیدواژه‌های مد‌نظر خود را در نوار اصلی دانلود کتابخانه وارد کرده، سپس با کلیک برروی لیست کشویی که در پایین نوار دانلود قرار داده شده است، یکی از ۴ پایگاه: ساینس دایرکت، اشپرینگر، وایلی یا IEEE را انتخاب کنید و دکمه‌ی جستجو را فشار دهید. محققین و دانشجویانی که اندکی در امر جستجو دارای تجربه‌ی بالاتری هستند، می‌توانند با مراجعه به پایگا‌ه‌های علمی مدنظر خود، عناوین دل‌خواه را جستجو کنند و پس از یافتن مقالات مطلوب، با وارد کردن لینک آن در نوار دانلود کتابخانه، اقدام به تهیه آن نمایند.

 

چگونه می‌توانم از طریق کتابخانه‌ی تاپ نامبر مقاله‌ام را دانلود کنم؟

اگر عنوان مدنظر را به‌صورت مستقیم در کتابخانه تاپ نامبر جستجو کنید، می‌توانید پس از مشاهده‌ی نتایج به راحتی اقدام به تهیه و دانلود مقالات یا کتاب‌های مطلوب خود نمایید. درصورتی که مقاله‌/کتاب موردنظر را در پایگاه‌های اصلی تامین کننده جستجو و مشاهده کردید، برای دانلود آن کافی است لینک یا شناسه دیجتال آن را در نوار دانلود سایت تاپ نامبر کپی کنید و دکمه دانلود را کلیک کنید. پس از وارد کردن متن امنیتی نمایش داده شده و تایید آن، بررسی مقاله آغاز خواهد شد و در صورتی که امکان تامین آن وجود داشته باشد پس از چند لحظه لینک دانلود آن به شما نمایش داده خواهد شد که از طریق آن می توانید مقاله مورد نظرتان را دانلود کنید. درصورتی که مقاله‌ی موردنظر در دسترس نباشد، متنی به شما نمایش داده خواهد شد مبنی‌بر ارائه‌ی ایمیلی معتبر. تنها درصورتی که مطمئن هستید نیاز مبرم به کتاب/مقاله درخواست شده دارید، می‌توانید با وارد کردن ایمیل خود ما در جریان این نیاز قرار دهید، تا منبع موردنظر را تهیه کرده، در اختیار شما قرار دهیم.

 

 

لینک مقاله را از کجا پیدا کنم؟

پس از آنکه مقاله مورد نظرتان را در صفحه جستجوی پایگاه پیدا کردید، می توانید بر روی نام مقاله کلیک راست نموده و از منوی باز شده گزینه Copy Link Address یا Copy Link Location را انتخاب نمایید و سپس در صفحه اصلی کتابخانه تاپ نامبر در نوار دانلود کلیک راست نموده و گزینه Paste را انتخاب کنید. روش دیگر آن است که پس از یافتن مقاله در سایت پایگاه مورد نظر، بر روی نام مقاله کلیک کنید و به صفحه مقاله بروید. پس از ورود به این صفحه محتوای Address Bar مرورگر خود را کپی (Copy) کرده و در نوار دانلود تاپ نامبر آن را Paste نمایید.

 

 

آیا در دانلود منابع علمی از کتابخانه تاپ نامبر محدودیتی وجود دارد؟

ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا محدودیتی برای دسترسی به مقالات/کتب علمی اعمال نشود و تاحد امکان تمام نیازهای کاربران را فراهم آوریم. اما در شرایطی که تعداد درخواست‌ها بیش از توان پاسخگویی ما باشد محدودیت‌های تعدادی را برای تضمین امکان ارائه خدمات اعمال خواهیم نمود.

 

 

چگونه می‌توان با کتابخانه تاپ نامبر همکاری کرد؟

در صورتی که هر ایده یا پیشنهادی برای همکاری با تاپ نامبر دارید لطفا از طریق صفحه تماس با ما برای ما پیام بفرستید. همچنین اگر به پایگاه‌های مقالات دسترسی دارید و می‌توانید مقالات را دانلود کنید برای ما اطلاعات تماس و پایگاه‌های در دسترس خود را ارسال نمایید تا با شما تماس بگیریم. منتظر ایده‌ها و پیشنهادات شما هستیم.

 

 

آیا برای استفاده از خدمات لازم است عضو سایت شوم؟ عضویت در تاپ نامبر چه مزایایی دارد؟

تامین نیازهای اعضا تاپ نامبر اولویت اول ماست. ما تمام تلاش خود را برای تامین نیازهای آن‌ها انجام خواهیم داد و سعی خواهیم کرد روند ارائه خدمات را برای آن‌ها تسهیل نماییم. از جلمه خدماتی که در صددیم به‌زودی برای اعضا در نظر بگیریم، حذف عبارات امنیتی است که برای جلوگیری از دانلود سیستماتیک، در کتابخانه‌ی تاپ نامبر قرار داده شده است. عضویت در تاپ نامبر رایگان هست و شما می‌توانید همین الان تنها با وارد کردن ایمیل خود به جمع خانواده تاپ نامبر بپیوندید.

 

با TopNumber جدیدترین مقالات علمی را از دست نخواهید داد ...

​http://www.topnumber.ir

 

جامع ترین مرجع دانلود تحقیق، مقاله، سمینار و پایان نامه سفارش ترجمه متون عمومی و تخصصی فروشگاه اینترنتی کتاب - خرید آنلاین کتاب - دانلود کتاب الکترونیکی

دیدگاهتان را بنویسید